Блогінг

Блогінгом в «класичному» розумінні прийнято називати процес ведення «щоденника» в інтернеті. Ви пишете – люди читають і діляться враженнями. Здавалося б, нічого особливого і нового. Проте не будемо скидати з рахунків те, що «щоденник» цей знаходиться у Всесвітній Мережі, а значить, доступний мільйонної аудиторії, яка забезпечить Вашого блогу високу відвідуваність, якщо його зміст виявиться цікавим і актуальним для них. Чим же «чревата» популярність Вашого ресурсу, якщо подивитися на це поглядом маркетолога? В першу чергу, можливістю монетизувати ресурс, тобто перетворити його на джерело стабільного доходу, розмістивши на ньому рекламу.

Зовсім інше питання: як саме звернути увагу численної аудиторії на Ваш блог? Відповідь: звернутися за допомогою фахівців «RS-7», які чудово знають, як зробити блог читаним і цитованим. У сфері інтернет-маркетингу ця послуга отримала назву «блогінг».

Блогінг: як ми це робимо?

Якщо відволіктися від звичного уявлення про блоги і поглянути на проблему ширше, то виявиться, що, керуючись подібним принципом, можна просувати не тільки традиційні блоги і ЖЖ, але також акаунти в соціальних мережах, які збудовані за аналогічною схемою, а ступінь їх цитованості і популярності обумовлена ​​аналогічними факторами. Використання всіх цих ресурсів Мережі в комплексі і дозволяє домогтися максимальної маркетингової віддачі. У цьому і полягає неповторність нашої професійної стратегії.

З чого все починається?

Для забезпечення грамотно побудованого блогінгу, який дозволить домогтися успішної монетизації за короткий термін, ми здійснюємо ряд попередніх дій:

Насамперед, це підбір тематики. Зрозуміло, далеко не всі теми однаково цікаві користувачам інтернет, а значить, вибір теми повинен робитися на основі детального аналізу переваг інтернет-публіки. Ми допоможемо Вашого блогу зайняти унікальну нішу в тому чи іншому сегменті інтернету і стати затребуваним;

На основі обраної теми ми починаємо вивчати ймовірну цільову аудиторію, її переваги та інформаційні потреби. На основі цього аналізу ми згодом зможемо здійснювати правильний підбір матеріалу і грамотно його подавати;

Наступний етап – робота SEO-фахівців, які формують релевантне семантичне ядро ​​Вашого блогу. Даний етап дозволить правильно співвіднести Ваш блог з найбільш популярними запитами.

У чому наші переваги?

  • ми переконані прихильники комплексного підходу. Будь-який наш проект реалізується тільки в процесі злагодженої діяльності фахівців кількох напрямків;
  • ми працюємо в рамках будь-яких бюджетів і проводимо гнучку і зважену цінову політику;
  • ми вміємо цінувати час клієнтів і реалізовувати проекти за мінімальні терміни.

Побудуйте свій бізнес в інтернеті разом з «RS-7»!