Медіареклама

Всупереч відомому судженню про те, що реклама є двигуном торгівлі, призначення її набагато ширше – рекламу можна назвати локомотивом всієї людської цивілізації. Можете бути впевнені в тому, що запорукою поступального розвитку людства є саме інформація про будь-які новинки, яка по суті є не що інше, як реклама. Само собою, реклама далеко не завжди мала звичний для нас формат, проте функції її були такі само. Що ж стосується сьогодення, то найбільш ефективним і перспективним форматом передачі подібної інформації є медіареклама.

Як це робиться в «RS-7»?

У маркетинговому середовищі поняття «медіа» зазвичай трохи ширше того, що присутнє в нашому побуті. Перше, що спадає на думку – телебачення, газети і радіо, однак це лише верхівка айсбергу. Все це прийнято називати словом «мас-медіа» і, безумовно, використовувати в рекламних цілях. Однак будь-який маркетолог знає про те, що існує ще й директ-медіа – телефон, факс, пошта і багато інші засобів, які працюють таргетовано, тобто, направляються на конкретну людину.

В основі філософії нашої компанії лежить комплексний підхід до реалізації будь-якого проекту і створення медіареклами в цьому плані не виняток. Наша кінцева мета – створення повного спектру реклами – масової та таргетованої – яка забезпечить Вашій продукції максимальний ступінь присутності на ринку послуг і виграшні позиції в конкурентному середовищі.

Фахівці «RS-7» сповідують принципи комплексного підходу незалежно від того, яка продукція знаходиться в центрі рекламної кампанії. Створення медіа-реклами в «RS-7» – це праця цілого штату фахівців різних сфер.

Ключову роль у виборі оптимального співвідношення рекламних засобів грає так званий продакт-плейсмент – процес обґрунтованого позиціонування продукції, який дозволяє домогтися максимальної віддачі від кожної рекламної одиниці, задіяної в кампанії.

Таким чином, в основі нашого підходу лежить комплексне використання всіх маркетингових чинників успішності медіареклами.

Що ми можемо Вам запропонувати?

«RS-7» забезпечує створення і розміщення таких видів медіареклами:

  • всі види реклами в інтернеті, включаючи просування Ваших сайтів, розробку та впровадження контекстної і SEO-реклами, створення і комерційно грамотне розміщення флеш-банерів та багато іншого;
  • ефективні варіанти реклами з використанням усіх видів директ-медіа – смс і email-розсилки, тощо;
  • професійні консультації у сфері продакт-плейсменту і розробки маркетингових стратегій.

Замовлення медіареклами в «RS-7» – це вигідний і ефективний спосіб заявити про себе!