ПРОСУВАННЯ САЙТІВ

Співпраця з «RS-7» збільшує кількість нових клієнтів, допомагає оптимізувати рекламний бюджет і перетворює відвідувача сайту на фактичного покупця. Топові позиції в пошуковій видачі – це позитивний імідж компанії, довіра і лояльна клієнтська база.

ВНУТРІШНЯ ОПТИМІЗАЦІЯ САЙТУ

Формуємо семантичне ядро сайту, оптимізуємо ресурс під запити клієнта, складаємо і заповнюємо мета-теги, створюємо карти сайту, здійснюємо перелінковки, працюємо над юзабіліті.

ЗОВНІШНЯ ОПТИМІЗАЦІЯ

Реєструємо сайт в Яндекс.Метриці і Google Analytics, прив'язуємо адреси до інтерактивних карт, ранжуємо посилання на сторінки, що просуваються, поміщаємо інформацію про сайт в пошукові каталоги.

АУДИТ САЙТУ

Діагностуємо ресурс і виявляємо технічні причини, що не дозволяють сайту зайняти верхні позиції серед результатів.

АНАЛІТИЧНА СИСТЕМА

Розробляємо аналітичну систему, що дозволяє відстежувати ефективність сайту та отримувати точні дані про відвідуваність самостійно.

В ТОП

ЗАПИТІВ

ЕФЕКТИВНЕ СПІВРОБІТНИЦТВО

Використовуємо власну модель просування, що дає клієнтові максимальну фінансову віддачу від ресурсу при розумних витратах.

Налагоджуємо інтерактивну співпрацю з клієнтами. Враховуємо правки клієнта, які він вносить на будь-якому етапі реалізації проекту.

Ведемо всебічну роботу над сайтом і забезпечуємо результативне комплексне просування.

Забезпечуємо поточну SEO-підтримку сайтів і утримуємо їх в топі.