Реєстрація ТМ

Доменним ім’ям називають ті самі слова або словосполучення, які ми вводимо в адресний рядок з метою знайти той чи інший сайт. Таким чином, доменне ім’я допомагає компанії позиціонувати себе в інтернеті, і грамотний вибір цього імені вкрай важливий для бізнесу. Спробуйте згадати доменні імена в інтернеті тих компаній, яким ви довіряєте і в репутації яких ви не сумніваєтеся. Як правило, це лаконічні і ємні назви, які відразу ж залишаються в пам’яті.

У цьому зв’язку виникає питання, яким чином можна дістати те чи інше доменне ім’я? Дається воно просто так чи для його отримання необхідно дотриматися певних умов? Відповідно до законів, основною умовою для отримання доменного імені є наявність зареєстрованої торгової марки (ТМ), адже, в іншому випадку чітких і ясних імен, здатних донести до споживача сутність вашого бізнесу, просто не залишилося б – словниковий запас нашої мови не нескінченний, а охочих дістати «ласий» домен дуже багато.

Багато сучасних підприємців вважають, що на початкових етапах реєструвати ТМ зовсім не обов’язково, і в цьому їх головна помилка. Цілком можливо, що до того моменту, коли ви усвідомите необхідність реєстрації, це вже зробить ваш конкурент, і ніяких юридичних претензій ви пред’явити йому не зможете. Таким чином, своєчасна реєстрація ТМ для доменного імені є запорукою успіху вашого бізнесу.

Отже, кожен підприємець, який вирішив придбати доменне ім’я і запустити процес позиціонування власної компанії в інтернеті, повинен в обов’язковому порядку зареєструвати свою торговельну марку. Реєстрація ТМ, як, втім, і будь-яка інша бюрократична процедура, забирає багато часу і сил. Якщо ви вирішите зайнятися цим самостійно, процес може затягнутися на півтора року.

Компанія «RS-7» дає своїм клієнтам можливість зареєструвати торгову марку за спрощеною процедурою і скоротити термін очікування до двох місяців.

Як це робиться в «RS-7»?

Крок 1. Ми допомагаємо вам переконатися в тому, що обране вами доменне ім’я і назва торгової марки, яку ви плануєте зареєструвати, вільні.

Крок 2. Ми подаємо всю документацію, яка знадобиться для офіційної реєстрації вашої торгової марки, причому всі клопоти по збору документації наша компанія бере на себе і дозволяє завершити процес в максимально стислі терміни.

Крок 3. Ви приходите за готовим свідоцтвом, що підтверджує реєстрацію вашої ТМ.

Крок 4. Ми допомагаємо вам зареєструвати нове доменне ім’я.

У чому переваги співпраці з «RS-7»?

  • допомога в підборі оптимального доменного імені;
  • реєстрація торгової марки в максимально стислі терміни;
  • захист ваших ділових інтересів;
  • професійні консультації з усіх питань.

Пам’ятайте, що правильно підібране доменне ім’я дозволить зробити ваш бренд успішним і впізнаваним на ринку.