WEB ДИЗАЙН

WEB-дизайн – це основа візуального спілкування з клієнтом і перший крок у побудові ефективного інтернет-представництва бізнесу. Грамотний дизайн «RS-7» формує позитивний імідж компанії ще до початку співпраці з клієнтом та підвищує конверсію бізнесу. Ми не дозволимо вам загубитися в морі візуальної інформації і створимо обличчя вашого бізнесу, яке дозволить реалізувати пряме призначення проекту. Фінальна мета компанії не тільки створення привабливої картинки, а й розробка потужного маркетингового інструменту, здатного змінити розстановку позицій у бізнесі на вашу користь.

МАЛЮЄМО

Втілюємо в життя сміливі ідеї замовника і розробляємо візуальні концепції з нуля.

РОЗРОБЛЯЄМО

Перетворюємо візуальний ескіз в справно працюючий механізм інтернет-продажів, що відповідає запитам клієнта.

ТЕСТУЄМО

Налагоджуємо роботу нового сайту і виключаємо ймовірність збоїв. «Працює як годинник» – це про сайти, створені у «RS-7».

ВІЗУАЛЬНІ

КОНЦЕПЦІЇ

З НУЛЯ

Дизайн «RS-7» – це:

Кожен продукт «RS-7» – це результат взаємодії профільних фахівців – дизайнерів, розробників, сео-фахівців і контент-менеджерів. Індивідуальний підхід до кожного клієнта – головний принцип роботи «RS-7». Кожен клієнт, який склав чітке уявлення про продукт, який він бажає отримати в результаті співробітництва, може здійснювати контроль втілення проекту і вносити корективи, до яких прислухаються співробітники «RS-7».